شواری حل اختلاف شهر خرو

ساختمان شورای حل اختلاف خرو 7 سال بدون برق و گاز

خرو- خبرنگار قدس: ساختمان شورای حل اختلاف خرو در سال 1388 با حضور مسوولان شهرستانی و استانی بدون داشتن امتیاز برق و گاز گشایش یافت، اما با گذشت هفت سال از گشایش آن همچنان این مجتمع بدون برق و گاز است که این مسأله سبب گلایه مراجعه کنندگان شده است.

قدمیاری، یکی از مراجعه کنندگان گفت: اگر در فصل تابستان کارتان به این مجتمع افتاد، باید به همراه خود یک باد بزن داشته باشید؛ چون به دلیل نداشتن برق، وسایل سرمایشی هم در کار نیست  و همچنین چون موضوع رسیدگی به پرونده‌ها معمولاً در بعد از ظهرهاست و باز هم به دلیل نبود برق باید مراجعه کنندگان همراه خود یا چراغ قوه بیاورند و یا از گوشی‌های مجهز به چراغ قوه استفاده کنند.

9.jpg

 حسینی یکی دیگر از شهروندان هم ضمن گلایه از نبود گاز در این مجتمع گفت: در فصل زمستان در این مجتمع به جای استفاده از بخاری‌های گازی از بخاری نفتی استفاده می‌شود و گاه دیده شده که پرسنل افتخاری این مجتمع از گاز پیک نیک  برای گرم کردن خود استفاده می‌کنند، این در حالی است که بیشترین  و دورترین روستاهای ما از مزایای گاز برخوردارند.

برجی، شهروند دیگری هم گفت: در حال حاضر که عصر فناوری و اتوماسیون است، ولی هنوز در این مجتمع به دلیل نبود برق، نامه‌ها و ابلاغ‌ها و … به صورت سنتی و دست نویس است.

 وی افزود: آیا در این مدت هفت سال مسؤولان شورای حل اختلاف خراسان رضوی از این مجتمع بازدید کرده‌اند یا خیر؟

در ادامه حسین عادلی، رئیس حوزه قضایی بخش زبرخان گفت: در سال 1388 با نداشتن امتیازات برق و گاز گشایش این مجتمع کار اشتباهی بوده و ما در حال پیگیری هستیم که هرچه زودتر مشکل نبود برق و گاز را با همکاری شورای اسلامی و شهرداری خرو حل کنیم.

منبع : (حسن مرشدلو)qudsonline.ir

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *