برگزاری مرسام اختتامیه مسابقات فوتبال جام نوروز 96 با حضور چنارانی نماینده مجلس

مراسم اختتامیه مسابقات فوتبال جام نوروز۹۶یادبود شهدای مدافع حرم و شهدای روستای برج در این روستا با حضور خانم چنارانی نماینده مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

خانم چنارانی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به عنوان سخنران این مراسم ضمن تبریک ولادت امام محمد باقر(ع) و ماه رجب گفت: امام محمد باقر(ع)شکافنده علوم بودند که از علم خاصی برخوردار بودند که خداوند متعال در ذات پاک ایشان قرار داده بود.

?وی ادامه داد: امروز در هر خانواده ایرانی جوان بیکاری را داریم و باید به سمت این برویم که وظیفه اول همه مسئولین کاهش بیکاری باشد.

?نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در زمینه کشاورزی و بخش های اقتصادی باید به خودکفایی و افزایش کیفیت محصولات داخلی دست پیدا کنیم.

?وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری افزود: اگر همه با هم متحد شویم مشکلات حل خواهد شد، باید توجه ویژه ما به اشتغال روستاییان باشد.

?خانم چنارانی گفت: باید در مسأله اشتغال اولویت اول ما در روستاها باشد تا از کوچ مردم به شهر جلوگیری کنیم زیرا خالی شدن روستاها به معنای مشکلات اقتصادی و اجتماعی شدید است.

?نماینده نیشابور و فیروزه ادامه داد: تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا نگاه ویژه ای به اشتغال در روستاها شود.

?وی افزود: باید امکانات ورزشی را در روستاها افزایش دهیم تا جوانان اوقات فراغت خود را با ورزش و تفریحات سالم پر کنند و از فساد جوانان جلوگیری شود.

?خانم چنارانی با اشاره به نقش بسیج در دوران دفاع مقدس گفت: از سال۱۳۶۱ که بسیج وارد عرصه جنگ شد افتخارآفرینی ما در جنگ بیشتر شد،امروز جنگ ما با ابرقدرت های دنیا جنگ اقتصادی است و از طریق اقتصاد می خواهند ما را به زانو در بیاورند و باید با بسیج همگانی و استفاده از کالای داخلی این توطئه دشمن را خنثی کنیم.

?وی افزود: شرکت ها و کارخانجات ما در حال تعطیلی و اخراج کارگران خویش هستند که باید ورود کالای خارجی را تحریم کنیم تا اوضاع اقتصادی مطلوب شود.

?عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز بدنبال این هستیم که با طرح و ایده های نو اشتغال ایجاد کنیم و از تولید داخلی استفاده کنیم، امروز جنگ ما مجدد شروع شده است و باید ورود هر گونه کالای خارجی را ممنوع کنیم.

منبع: کانال تلگرام خبرهای رسمی خرو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *