اقامتگاه بومگردی نگین ییلاقات شرق کشور شهر خرو

آغاز به کار اقامتگاه بومگردی شهر بامهای طلایی شهر خرو

اقامتگاه بومگردی شهربامهای طلای در شهر خرو نگین ییلاقات شرق کشور و ماسوله خراسان آغاز به کار کرد.

اقامتگاه بوم گردی شهر بامهای طلایی (شهر خرو) افتخار دارد در آستانه آغاز فعالیت خود با پذیرایی و اسکان بسیاری از مهمانان داخلی و خارجی رضایت میهمانان خود را با فراهم کردن اوقاتی خوش در شهر زیبای خرو بدست آورد.
ما با افتخار در خدمت میهمانانی خواهیم بود که به قصد دیدار از شهر زیبای خرو و شناختن فرهنگ مردمانش به این دیار می آیند و از خونگرمی و مهمان نوازی مردمان این شهر خاطرات خوبی برایشان پدید می آید.
اقامتگاه بوم گردی شهر بامهای طلایی (شهر خرو) علاوه بر اسکان در یک خانه سنتی و بومی و محلی در میان خانه های خشتی و پلکانی، شما را با فرهنگ عامه مردم این شهر ، اعتقادات و باورها و اندیشه های این مردم آشنا می کند.
علاوه بر این بازدید از جاذبه های طبیعی بکر و زیبا شامل آبشارها، رودخانه ها و کوه ها ،خوردن غذای محلی، نان محلی، میوه های تازه و محلی،  زیارت گاه ها، صنایع دستی و بسیاری دیگر نیز  شامل برنامه های اقامتگاه بومگردی شهر بامهای طلایی( شهر خرو) است.
شهر خرو یکی از شهرهای اقماری شهرستان نیشابور واقع در استان خراسان رضوی است که به دلیل موقعیت جغرافیایی، طبیعت و نوع ساخت خانه که به صورت پلکانی است به ماسوله خراسان نیز معروف است.

روشهای ارتباطی
نشانی : خراسان رضوی- شهرستان نیشابور- شهر خرو
تلفن همراه : ۰۹۱۵۶۱۴۱۷۸۹-۰۹۳۳۰۶۳۲۵۲۰ خسروی نیا

اقامتگاه بومگردی بامهای طلایی شهر خرو
اقامتگاه بومگردی بامهای طلایی شهر خرو در سال 1396 ، تجهیز و راه اندازی شد و تا کنون پذیرای مهمانان و مسافران می باشد باورمان این است که هر که به خانه ی ما می آید مهمان ماست پس بهترین امکانات و بهترین خدمات خود را پیشکش وی می سازیم که مهمان حبیب خداست و حرمتش واجب
در خا نه ی ما صفا هست و سادگی و صمیمیت چرا که تعریف خانه ی ایرانی همین است.
ما با فراهم آوردن امکانات اقامتی سعی کرده ایم سبک زندگی بومی و محلی را حفظ و احیا نماییم و آنرا به مهمانان و مسافران معرفی نماییم و معتقدیم اقامت تنها بخشی از تعریف کار ماست و با تهیه ی غذاهای بومی و محلی شهر خرو در کنار برگزاری تورهای خاص گردشگری نظیر پیاده روی در بافت تاریخی شهر ، طبیعت و آبشارها، و تورهای متنوع دیگر سعی داریم اوقات خوشی را برای فراغت شما از زندگی دودی و ماشینی امروز فراهم آوریم.

kharv-city-eghamatgah boomgardi (1)
kharv-city-eghamatgah boomgardi (1)
آغاز به کار اقامتگاه بومگردی شهر بامهای طلایی شهر خرو
« 1 از 14 »
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *