اخبار سمن حامیان سبز بامهای طلایی شهر خرو

برگزاری اولین برنامه پاکسازی توسط سمن حامیان سبز بامهای طلایی شهر خرو

اولین برنامه پاکسازی سمن حامیان سبز بامهای طلایی شهر خرو با حضور و مشارکت شهردار طبیعت دوست، ریاست ستاد نماز جمعه، خسروی از اعضای شورای اسلامی، نیروی انتظامی شهر خرو، اداره بهداشت محیط و اعضای فعال سمن و دوستداران طبیعت برگزار شد.


در ابتدای برنامه توضیحاتی درباره اهداف سمن و دلایل برنامه های سمن، مسیر اجرا و انتهای برنامه و شیوه اجرا به اطلاع حاضرین رسانده شد.
سپس به مدت 2 ساعت اقدام به پاکسازی مسیر از پیش تعیین شده گردید.

به سفارش شهردار محترم شهرخرو، یک دستگاه ماشین ویژه حمل زباله درطول مسیر همراه گروه درحرکت بود تا زباله ها را تجمیع و سپس جابجا کند.

میهمانان ویژه این پاکسازی، تعدادی از اعضای دوست داشتنی و فعال سمن حامیان طبیعت نیشابور بودند که تقبل زحمت کرده و در پاکسازی مشارکت نمودند و از اعضای این گروه  صمیمانه سپاسگزاریم.

ازنکات قابل توجه این پاکسازی، جلوه ی بسیار زیبا و متفاوت مسیر پاکسازی نسبت به قبل از اجرا بود که انبوهی از زباله ها درآن وجود داشت اما در انتها و با تمیزشدن محیط، باعث افزایش دلگرمی و انگیزه دوچندان برای برگزاری برنامه های بعدی گردید.
بعداز اتمام پاکسازی، حاضرین در این برنامه در نماز جمعه شهرخرو به امامت حجه الاسلام والمسلمین غلامی شرکت کردند .
درپایان ضمن تقدیر ویژه از همراهانی که در تامین تدارکات از روزهای قبل مشارکت فعال داشتند، از همه شرکت کنندگان و دلسوزان طبیعت سپاسگزاریم و امید است در برنامه های بعدی شاهد حضور حداکثری اهالی محترم و مسئولین عزیز باشیم.

تصاویر: مرشدلو

saman-12-azar-95 (8)
saman-12-azar-95 (8)
اولین برنامه پاکسازی سمن حامیان سبز بامهای طلایی شهر خرو
« 1 از 8 »
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *